بلیت حرکت: فرانسه و غرب کهن (Ticket to Ride: France & Old West)

بلیت حرکت: فرانسه و غرب کهن (Ticket to Ride: France & Old West)

توسعه بازی Ticket to Ride (به تنهایی قابل بازی نیست)

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

256,500 تومان

285,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر


Ticket to Ride Map Collection: Volume 6 - France & Old West

مجموعه‌ی نقشه برای بلیت حرکت: نسخه ۶ - France و Old West

نسخه‌ی ششم از مجموعه نقشه‌ها برای بازی فکری Ticket to Ride، متشکل از یک صفحه‌ی دورو است، که یک طرف آن مربوط به فرانسه و طرف دیگر مربوط به نیمه‌ی غربی آمریکا است.
در بسته‌ی الحاقی «فرانسه»ی این بازی، که برای ۲ تا ۵ نفر طراحی شده است، بازیکنان با جمع‌آوری کارت‌های قطار و ساختن مسیر، سعی در تکمیل کردن مسیرهای مشخص‌شده روی کارت‌های بلیت‌شان را دارند. اما اکثر مسیرهای این نقشه، بدون رنگ هستند! هر بار که کارت قطار برمی‌دارید، باید یکی از قطعات رنگی به طول ۲ تا ۵ واحد را برداشته، و آن را روی یکی از مسیرهای خالی قرار دهید. به محض این که این کار صورت بگیرد، مانند تمام نسخه‌های دیگر بازی تیکت تو راید، بازیکنان می‌توانند این مسیر رنگی جدید را با استفاده از کارت‌های قطار ساخته و شهرهای ابتدا و انتهای آن را به یکدیگر متصل کنند (مسیرهای تک‌واحدی از پیش رنگی بوده و قابلیت ساختن مسیر در آن‌ها وجود دارد. همچنین، در نقشه‌ی بازی تعداد مسیر رودخانه‌ای وجود دارد که با رنگ خاکستری نشان داده شده، و برای ساختن آن می‌توان از هر رنگ قطاری استفاده کرد). در نقشه‌ی بازی تعدادی مسیر متقاطع وجود دارد. هرگاه بازیکنی یکی از دو مسیر متقاطع را بسازد، مسیر دیگر از جریان بازی حذف شده و غیرقابل ساخت می‌شود. در پایان بازی، بازیکنان برای بلیت‌های تکمیل‌شده‌شان امتیاز دریافت می‌کنند. همچنین، جایزه‌هایی برای بلندترین مسیر و بیشترین کارت بلیت تکمیل‌شده به آن‌ها تعلق می‌گیرد.
در بسته‌ی الحاقی «غرب کهن» از این بازی رومیزی، که برای ۲ تا ۶ نفر طراحی شده است، بازیکنان (به ترتیب معکوس) بازی را با انتخاب مکانی برای یکی از سه شهر خود شروع می‌کنند. اولین مسیر هر بازیکن باید به این شهر متصل شده باشد. در ادامه نیز، مسیرهای ساخته‌شده‌ی بازیکنان باید همیشه به شبکه‌ی مسیرهای موجودشان متصل باشد.
پس از ساختن هر مسیر، بازیکنان می‌توانند با کنار گذاشتن دو کارت قطار هم‌رنگ، یکی از شهرهای باقی‌مانده‌شان را در یکی از دو سر مسیر تازه‌ساخته‌شده قرار دهند. در هر مکان، فقط امکان ساختن یک شهر وجود دارد. هرگاه بازیکنی، مسیری را بسازد که در یکی از دو طرف آن شهر بازیکن دیگری باشد، امتیاز ساختن مسیر به بازیکن صاحب شهر می‌رسد و سازنده‌ی مسیر امتیازی دریافت نمی‌کند. اگر در هر دو طرف مسیر ساخته‌شده، شهری وجود داشته باشد، امتیاز ساختن مسیر به هر دو بازیکن صاحب شهر اضافه می‌شود. در این توسعه از بوردگیم تیکت تو راید، بازیکنی که بیشترین بلیت را تکمیل کرده باشد، ۱۵ امتیاز جایزه می‌گیرد.
به عنوان یک گزینه، می‌توان بازی رومیزی «غرب کهن» را با استفاده از «Alvin the Alien» بازی کرد. در این حالت، هیچ بازیکنی نمی‌تواند بازی را در شهر Roswell آغاز کند. اولین بازیکنی که شبکه‌اش به این شهر برسد، ۱۰ امتیاز دریافت کرده، و مهره‌ی Alvin را در یکی از شهرهای تحت کنترل خود قرار می‌دهد. بازیکن بعدی‌ای که شبکه‌اش را به این مهره برساند نیز ۱۰ امتیاز کسب کرده، و به همان ترتیب مهره‌ی Alvin را جابه‌جا می‌کند. بازیکنی که در انتهای بازی، Alvin را تحت کنترل داشته باشد، ۱۰ امتیاز جایزه می‌گیرد.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیخانوادگی
تعداد بازیکن۲ تا ۶ نفر
مدت زمان بازی۶۰ تا ۹۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out