کارکاسونه: جویندگان طلا (Carcassonne: Gold Rush)

کارکاسونه: جویندگان طلا (Carcassonne: Gold Rush)

نو

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

Carcassonne: Gold Rush

بازی فکری کارکاسونه: هجوم برای طلا

 

بازی فکری Carcassonne: Gold Rush دومین عنوان از سری بازی‌های کاشی‌گذاری Carcassonne: Around the World است، که در آن بازیکنان بر اساس قوانین نسخه‌ی اصلی بازی کارکاسونه، به مرور با قرار دادن کاشی، سرزمینی بزرگ را تشکیل می‌دهند، و بسته به محلی که کاشی را قرار می‌دهند و آدمک‌هایی که روی آن‌ها قرار می‌دهند، امتیاز کسب می‌کنند.

 

در بازی رومیزی «کارکاسونه: هجوم برای طلا»، بازیکنان به قرن نوزدهم در آمریکا بازمی‌گردند. جایی که دامداران، گاوها را به چرا می‌بردند، شکارچیان با آمریکایی‌های بومی تجارت می‌کردند، اولین مسیرهای ریلی ساخته شد، و جستجوگران نوکران خود را برای یافتن طلا به معادن می‌فرستادند، تا با مشقت فراوان به دنبال تکه‌های طلا باشند.

بسته به این که چادر خود را در کجا قرار داده باشید، ممکن است بتوانید تکه‌های طلای یکی از جستجوگران را بقاپید. اما، ممکن است با پیدا شدن معدنی غنی از طلا در جایی دیگر، دریابید که تلاش‌تان بیهوده بوده، و سرتان کلاه رفته است!

 

بوردگیم Carcassone: Gold Rush از بازی‌های سبک خانوادگی (Family) و استراتژیک (Strategic) است. از جمله مکانیزم‌های این Board Game می‌توان به Area Control و Tile Placement اشاره کرد.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیخانوادگی
تعداد بازیکن۲ تا ۵ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
كارت در بازيندارد
صفحه در بازیندارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيدارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out