پندمیک لگاسی: فصل دوم (Pandemic Legacy: Season 2)

پندمیک لگاسی: فصل دوم (Pandemic Legacy: Season 2)

نو

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

Pandemic Legacy: Season 2

بازی پندمیک لگسی: فصل ۲

 

توضیح ناشر بازی:

۷۱سال پیش، جهان تقریباً به پایان رسید...

بیماری کشنده‌ی ناشناخته‌ای شیوع پیدا کرد، و باعث ویرانی دنیا گردید. در طول یک هفته تمام مردم قربانی شدند. هیچ چیز جلودار پیشرفت بیماری نبود. مردم هر چه در توان داشتند انجام دادند، اما کافی نبود.

در طول سه نسل، ما، آخرین گروه باقی‌مانده از بشر، در ایستگاه‌هایی شناور روی دریا به نام haven زندگی کرده‌ایم. در فاصله‌ای دور از بیماری کشنده، توانسته‌ایم با فراهم کردن آذوقه برای مردمی که در خشکی زندگی می‌کنند، آن‌ها (و خودمان) را از مرگ حتمی نجات دهیم.

ما تلاش کرده‌ایم شبکه‌ای بین شهرهای بزرگ و شناخته‌شده‌ای که در آن افراد زنده وجود دارند، تشکیل داده، و به آن‌ها کمک برسانیم. اما در چند سال اخیر، شرایط دشوارتر شده است. شهرهایی که از haven ها دور هستند، کم کم از دسترس خارج شده و نابود می‌شوند.

فردا قرار است گروهی از ما، برای بررسی شرایط جهان، وارد سفری طولانی شود، تا ببینیم چه از جهان باقی مانده است. هیچ نمی‌دانیم با چه چیزی مواجه خواهیم شد.

بازی رومیزی Pandemic Legacy: Season 2، یک بازی حماسی سبک همکاری مشترک برای ۲تا ۴نفر است. برخلاف اکثر بازی‌ها، اینجا بازی در تقابل و رودرروی شما است. علاوه بر این، تعدادی از فعالیت‌هایی که در بازی فکری پندمیک لگسی انجام می‌دهید، در آینده و در نسخه‌های بعدی بازی، تاثیرگذار خواهند بود. هیچ دو جهانی مشابه یکدیگر نیستند!

بوردگیم Pandemic Legacy: Season 2، از جمله بازی‌های فکری سبک استراتژیک (Strategic) و تماتیک (Thematic) است. از جمله مکانیزم‌های این Board Game می‌توان به Hand Management، Point to Point Movement و Set Collection اشاره کرد.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیخانوادگی
تعداد بازیکن۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازیبیشتر از ۱۲۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۱۴ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیزیاد ( مقدار نوشته زیاد و جملات سنگین و احتیاج به دانش بالای زبان )
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيدارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out