پندمیک (Pandemic)

پندمیک (Pandemic)

نو

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

پندمیک Pandemic

در بازی فکری پندمیک، چندین ویروس بدخیم به طور همزمان در دنیا پخش می شوند! بازیکنان هر یک در نقش متخصصانی هستند که ماموریت آن ها درمان بیماری های ناشی از این ویروس ها در نواحی مختلف و همچنین تحقیق برای یافتن پادتن هایی است که می تواند هر یک از این 4 بیماری وحشتناک را متوقف کنند.

صفحه اصلی بازی رومیزی پندمیک شامل شهرهایی با بیشترین تمرکز جمعیت روی کره زمین می شود. در هر نوبت، بازیکنان می توانند از میان 4 حرکت: جابه جایی میان شهرها، درمان مراکز آلوده، یافتن یک پادتن و یا ساخت یک مرکز تحقیقاتی، یکی را انتخاب و انجام دهند. اما برای دستیابی به هریک از قابلیت های فوق بازیکن ها باید از کارت های موجود در بازی استفاده کنند؛ اما ماجرا به این سادگی نخواهد بود زیرا در میان این کارت ها، کارت هایی با نشان واگیردار (Epidemic) وجود دارد که باعث تشدید و تسریع رشد ویروس ها می شوند. یک سری از کارت های مجزا نیز رشد نرمال آلودگی ها را کنترل می کنند.

در بردگیم Pandemic هر یک از بازیکنان با انتخاب یک شخصیت با قابلیت مخصوص باید با همکاری یکدیگر، استراتژی مناسب را برای غلبه بر این بیماری ها پیدا کنند. به عنوان مثال، متخصص عملیات قادر است که با ساخت یک مرکز تحقیقاتی علاوه بر تسریع فرایند یافتن پادتن، جابه جایی میان شهرها را نیز آسان تر کند؛ دانشمند در بازی این قابلیت را دارد تا با استفاده از تنها 4 کارت یک ویروس به جای 5 کارت، آن ویروس را مهار کند- با تمام این اوصاف اما سرعت انتشار ویروس ها بسیار زیاد است و زمان اندک. اگر یک یا چند بیماری به قدری انتشار یابند که دیگر مهار آن ها ممکن نباشد و یا اینکه زمان زیادی از حل این بحران بگذرد، تمام بازیکنان خواهند باخت و اگر پادتن تمام این ویروس ها در زمان مناسب پیدا شود، همه بازیکنان پیروز خواهند شد.
 
برگه اطلاعات
دسته بندیخانوادگی
تعداد بازیکن۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی۴۰ تا ۸۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیکم ( نوشته های جزئی و براحتی قابل یادگیری)
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out