بلیت حرکت: نسخه آلمان (Ticket to Ride: Germany)

بلیت حرکت: نسخه آلمان (Ticket to Ride: Germany)

کاهش قیمت !
نو

279,000 تومان

310,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر


Ticket to Ride: Germany

بازی فکری یا رومیزی بلیت حرکت: آلمان

نسخه‌ی Germany یک بازی مستقل از سری بازی‌های فکری Ticket to Ride است. در جریان بازی، بازیکنان با جمع‌آوری کارت‌های قطار، سعی در متصل کردن دو شهر روی نقشه دارند. در حالت ایده‌آل، بازیکنان به دنبال شبکه‌ای از مسیرهای متصل‌به‌هم هستند که شهرهای مشخص‌شده روی کارت‌های بلیتشان را به یکدیگر وصل کرده باشد. در این بازی رومیزی، بازیکنان، با ساختن مسیرها و همچنین متصل کردن شهرهای روی بلیتشان، امتیاز کسب می‌کنند. در صورت عدم موفقیت در متصل کردن شهرهای نشان‌داده‌شده روی بلیت نیز، با امتیاز منفی جریمه می‌شوند.
علاوه بر کسب امتیاز توسط بلیت‌ها، هر زمان که بازیکنان دو شهر مختلف را به یکدیگر متصل می‌کنند، انتقال مسافر بین آن دو شهر را به عهده می‌گیرند (در صورتی که تا به حال مسیری بین آن دو شهر ساخته نشده باشد). در پایان بازی، بازیکنی که بیشترین مسافر را بین یکی از مسیرهای ۶ رنگ بازی منتقل کند، ۲۰ امتیاز و نفر دوم در هر رنگ ۱۰ امتیاز کسب می‌کنند. بازیکنی که در انتهای بازی، بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد، برنده‌ی بازی خواهد شد.
نسخه‌ی «آلمان» از بوردگیم «تیکت تو راید»، در واقع ترکیب بازی Zug um Zug: Deutschland و توسعه‌ی Deutschland 1902 است، که در بسته‌بندی‌ای مستقل ارائه شده است. بوردگیم Zug um Zug: Deutschland به صورت اختصاصی در بازارهای آلمان و اتریش ارائه شد، و از نقشه‌ی بازی Ticket to Ride: Marklin برای آن استفاده شد. اما در این Board Game، برخلاف نسخه‌ی Marklin، مکانیزم انتقال مسافر وجود نداشت، تا بازیکنان با جابه‌جا کردن مسافر بین شهرها، امتیاز اضافه دریافت کنند. در توسعه‌ی Deutschland 1902، روش امتیازدهی جدیدی برای انتقال مسافر طراحی شد، که در Board Game «تیکت تو راید» نسخه‌ی Germany مورد استفاده قرار گرفته است.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیخانوادگی
تعداد بازیکن۲ تا ۵ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيندارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out