بر افراشتن پرچم ها

برافراشتن پرچم ها ( Raising the Flags )

کاهش قیمت !
نو

161,500 تومان

190,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

سالهای زیادی از فروپاشی و نابودی دنیا نگذشته!!
دلیل اصلی نابودی به طور قطع مشخص نشد، حدس و گمان های زیادی در این رابطه زده شد ولی هیچ کدوم به یقین نرسید!
تلفات مرگ و میر انسانی ناشی از اون حادثه خیلی بیشتر از تصورات بود!
ولی با این حال بازماندگانی باقی موندند، و امید رو برای حفظ بقای نسل بشریت زنده کردند!
این بازماندگان راه نجات خودشون رو از دریا انتخاب کردند و بعد از سختی ها و مشقت های فراوان خودشون رو در جزیره ای دور افتاده یافتند!
جزیره ای که بدور از هر گونه تمدن بشریت بود و برای اولین بار قدم های نسل انسان رو روی خاکش حس میکرد!
بازماندگان شروع به تشکیل کلونی کردند و برای حفظ بقای نسل بشریت مجبور به ایجاد پایگاه و ساخت و ساز برای بدست آوردن منابع و غذا شدند.
ولی نابودی بیش از 95 درصد انسان ها و جانداران هم درس عبرتی برای بازماندگان نشد و خوی پلید ذاتی انسان ها خیلی زود گریبانگیر برخی از بازماندگان شد و کلونی های تشکیل شده به سرعت تفکیک و جدا شد!
هر کلونی پایگاه مستقل و منابع مستقل خودش رو ایجاد کرد و برای دست یابی به منابع سایر کلونی ها، ارتش تشکیل داد و بر طبل های جنگ کوبید!!
اگر سرنوشت آخرین انسانهای روی کره زمین برای شما مهمه، پس به یک کلونی برتر بپیوندید و تمام تلاشتون رو برای حفظ پرچم کلونی و برافراشتن اون در آخرین اقامتگاه بشر در خاک کره زمین بکنید!!!


در بازی برافراشتن پرچم ها بازیکنان باید برای تصاحب منابع و ساختمان های زمین بازی با هم رقابت کنن و با توجه به کارت های منابع و پول بازی قلمرو خودشون رو گسترش بدن و زودتر از سایر بازیکنان بر جزیره مسلط بشن.
در این بازی بازیکنان با توجه به عامل شانس و همچنین تفکر و اندیشه باید با هم تقابل کنن.
زمین بازی متشکل شده از 33 قطعه متفاوت که شامل زمین های منابع و همچنین زمین های متفاوت از نظر شکل ظاهری برای ساخت و ساز میشه که توسط 8 قطعه دریا تشکیل یک جزیره رو میدن.
زمین بازی یک جزیره مربع شکل هست که از قطعات مختلفی تشکیل شده و با توجه به انتخاب های گوناگون و متفاوت پیش روی بازیکنان برای چیدمان صفحه بازی، بازیکنان در هر دور بازی با زمینی متفاوت روبرو هستند که این موضوع  بر جذابیت های بازی و همچنین تکراری نشدن بازی کمک شایانی میکنه.
در این بازی شما با توجه به کارت های منابع و سودمند و همچنین کارت های پول رایج در بازی شروع به خرید قطعات زمین یا شهر در جزیره میکنید و در ادامه با بر افراشتن پرچم هاتون در زمین و شهر خود و ساخت ساختمان های تجاری و تولیدی در زمین های خود علاوه بر کسب درآمد و منابع مورد نیازتون، بر جزیره مسلط میشید و راه رو برای تصرف بیشتر در جزیره و پیروزی بر رقبا هموارتر میکنید.
وجود تاس در بازی امکان ایجاد شانس در بازی رو افزایش میده، ولی از طرف دیگه داشتن حق انتخاب برای تعیین عدد نمایش داده شده تاس برای بازیکنان باعث تعادل در این زمینه میشه و همچنین استراتژی چگونگی خرید نوع  و مکان زمین یا شهر و همچنین ساختمان های بازی باعث ایجاد تفکر و خلاقیت میشه. و نتیجه رو به سمتی پیش میبره که عامل شانس و تفکر در بازی درصد های مساوی داشته باشند و حتی میشه گفت مقدار این درصد به سمت تفکر و اندیشه سنگینی میکنه.

هر بازیکن میتونه با توجه به قوانین بازی تو زمین یا شهر خودش ساختمان بسازه، حالا این ساختمان میتونه خونه، کارخونه، مزرعه، دکل نفت، فرودگاه و یا چیزای دیگه باشه، و بعد از قرار دادن اون ساختمان در زمین یا شهر خودش، یکی از پرچمهای شماره دار خودش رو روی اون ساختمان نصب کنه و به این ترتیب بعد از پرتاب تاس و همخوانی عدد نمایش داده توسط تاس با شماره اون ساختمان، پول یا منابع دریافت کنه.
بازی با پایان یافتن پرچم های شماره داره یکی از بازیکنان تموم میشه و مهره امتیاز شمار بازیکنان در روی صفحه ی امتیاز کنار جزیره ی بازی تعیین کننده برنده بازیه.
در بازی برافراشتن پرچم ها گفتگو و معامله و تجارت با بازیکنان دیگه تاثیر بسزایی در روند بازی داره و همچنین استفاده از کارت های سودمند که به چند بخش مختلف تقسیم میشن و استفاده صحیح و بهینه از اونها تاثیر زیادی در پیروزی بازیکنان داره.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی خانوادگی
تعداد بازیکن۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی۶۰ تا ۹۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۱۰ سال به بالا
مکانیک های بازیAuction/Bidding, Dice Rolling, Hand Management, Modular Board, Trading
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
جنس قطعاتپلاستیک، مقوا
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيدارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيدارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out