یازده نیمت (11 nimmt!)

یازده نیمت (11 nimmt!)

کاهش قیمت !
نو

72,250 تومان

85,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

11nimmt!

۱۱نیمت!

 

همان‌طور که از نام بازی می‌توان حدس زد، بازی فکری 11nimmt نسخه‌ی جدیدی از بازی کارتی 6nimmt است. در بازی رومیزی «۱۱نیمت»، ۱۰۰کارت از ۱تا ۱۰۰شماره‌گذاری شده است. امتیاز منفی هر کارت نیز، با نماد‌های «سر گاو» روی آن‌ها، مشخص شده است. هر بازیکن، بازی را با ۱۰کارت آغاز کرده، و تلاش می‌کند پیش از دیگران، کارت‌هایش را تمام کرده، و راند را ببرد. بازیکنی که زودتر موفق به تمام کردن کارت‌هایش شود، صفر امتیاز، و دیگر بازیکنان به تعداد گاوهایی که روی کارت‌هایشان است، امتیاز منفی می‌گیرند.

در این بازی، کارت‌ها، به جای چند ردیف، فقط در یک ردیف بازی می‌شوند. هر کارت باید روی کارت قبلی قرار گرفته، و نباید اختلاف آن‌ها، بیشتر از ۱۰باشد. بازیکنی که نتواند شرط اختلاف ۱۰تایی را رعایت کند، باید تمام کارت‌های بازی‌شده را بردارد؛ که این موضوع نشان‌دهنده‌ی دلیل نام‌گذاری بازی به «11 Takes» است. سپس، با رو کردن دو کارت، دو ستون جدید برای قرار دادن کارت‌ها تشکیل می‌دهید. با پیش رفتن بازی، به همین ترتیب، تعداد ستون‌ها افزایش پیدا می‌کند.

هرگاه مجبور به برداشتن کارت‌های ستونی با بیش از ۳کارت شدید، یک کارت نوبت دریافت می‌کنید. به ازای هر کارت نوبت، می‌توانید در نوبت خود یک کارت بیشتر بازی کنید؛ به شرطی که اختلاف ۱۰تایی را در بازی کردن کارت‌ها رعایت کنید.‌‌

بوردگیم یا بهتر است بگوییم کارت گیم 11nimmt از جمله بازی‌های سبک خانوادگی (Family) است. از مکانیزم‌های اصلی این Board Game، می‌توان به Hand Management اشاره کرد.

.

دانلود راهنمای فارسی بازی

.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیخانوادگی
تعداد بازیکن۲ تا ۷ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیسبک
گروه سنی۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیندارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيندارد
توكن در بازيندارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out