ایکس نیمت (X nimmt!)

ایکس نیمت (X nimmt!)

کاهش قیمت !
نو

72,250 تومان

85,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

X nimmt!

‏X نیمت!

 

دوباره، در بازی فکری X nimmt، زمان فرار کردن از گاوهای وحشی فرا رسیده است!

مبنا و منطق بازی رومیزی و کارتی «X نیمت»، مشابه بازی «6nimmt» است:

در هر دور، بازیکنان به صورت هم‌زمان یکی از کارت‌های خود را رو می‌کنند. سپس، این کارت‌ها، با شروع از کوچک‌ترین کارت، یکی پس از دیگری، به ترتیب صعودی به انتهای ردیف‌های کارت روی میز اضافه می‌شوند. هرگاه یکی از ردیف‌ها پر شود، بازیکنی که آخرین کارت را بازی کرده، تمام کارت‌های موجود در آن ردیف را برداشته، و به تعداد نمادهای «سر گاو»ی که روی آن‌هاست، امتیاز منفی می‌گیرد.

در بازی کارتی X Nimmt، این قوانین از چند جهت تغییر یافته است.

هر بازیکن، بازی را با ۸کارت شروع کرده، و علاوه بر ردیف‌های مشترک با دیگر بازیکنان، یک ردیف شخصی به نام X دارد. بازیکنان، کارت‌هایشان را در سه ردیف مشترک با ظرفیت‌های ۳، ۴، یا ۵بازی می‌کنند. هرگاه، بازیکنی مجبور به برداشتن کارت‌های یکی از ردیف‌ها شود، تمام آن‌ها را به دست خود اضافه کرده، سپس باید یک کارت در ردیف X خود قرار دهد.

تمام کارت‌های ردیف X هم باید به ترتیب صعودی بازی شوند! هرگاه، نتوانید کارتی را به ردیف X اضافه کنید، تمام آن‌ها را کنار گذاشته و با کارتی دیگر، یک ردیف X جدید شروع می‌کنید. امتیاز منفی کارت‌هایی از ردیف X که کنار گذاشته شده‌اند، دو برابر می‌شود.

زمانی که یکی از بازیکنان، آخرین کارت دستش را بازی کند، یک راند به اتمام می‌رسد. پس از دو راند بازی، بازیکنی که کمترین امتیاز منفی را داشته باشد، برنده‌ی بازی خواهد شد.

بوردگیم یا بهتر است بگوییم کارت گیم X nimmt از جمله بازی‌های سبک خانوادگی (Family) است. از مکانیزم‌های اصلی این Board Game، می‌توان به Hand Management اشاره کرد.

.

دانلود راهنمای فارسی بازی

.
 
برگه اطلاعات
دسته بندیخانوادگی
تعداد بازیکن۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیسبک
گروه سنی۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیندارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيندارد
توكن در بازيندارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out