ممویر 44 ( Memoir '44)

خاطرات 44 ( Memoir '44)

کاهش قیمت !
نو

845,750 تومان

995,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی استراتژیک خاطرات سال 44 (Memoir 44)

بردگیم خاطرات سال 44، یک بُردگیم تاریخی است که در آن، بازیکنان، طعمِ حضور در برخی از نبردهای واقعیِ جنگ جهانی دوّم، از جمله نبرد خلیج اوماها، نبرد پُلِ پگاسوس، عملیات کُبرا و عملیات آردِن را می‌چشند.

خاطرات سال 44، شاملِ بیش‌از 15 سناریو بر مبنای نبردهای واقعی و یک صفحه‌ی شش‌ضلعیِ دو-رو برای درگیری‌های ساحلی و درگیری‌های حومه‌ی شهر است. هر سناریو، ناحیه‌ی تاریخیِ نبرد، آرایش نیروها و تجهیزات هر ارتش را بازسازی می‌کند.

فرماندهان، با به‌کارگیریِ کارت‌های "دستور و تاکتیک" و با توجه به تخصّص نیروهای خود (پیاده‌نظام، چتربازها، تانک، توپخانه و حتی نیروهای مقاومت)، لشگریان خود را سازماندهی می‌کنند.

بازی فکری و رومیزی "خاطرات سال 44"، علاوه‌بر صفحه‌ی بازی بزرگ، دارای 144 مینیاتور فوق‌العاده زیبا و ظریف است: پیاده‌نظام، توپخانه و تانک‌ها. 36 مانع، 60 کارت "دستور" تصویرسازی‌شده، 44 کارت ویژه‌ی نواحی جغرافیایی و 8 تاس چوبی مخصوص.

"خاطرات سال 44"، برای 2 بازیکن طراحی شده ولی قابلیتِ بازی تیمی را نیز دارد و با استفاده از سناریوهای "حرفه ای" (Overlord Scenarios) و به‌کارگیریِ چند صفحه‌ی بازی، بازیکنان بیش‌تری قادر خواهند بود در بازی شرکت کرده و نبردها را در سطحی کلان‌تر تجربه کنند؛ چالش‌هایی همچون آرایش و جهت‌دهیِ نیروها و سلسله‌مراتب نظامی.

مجموعه‌ی "خاطرات سال 44"، شاملِ یک بازی اصلی و چندین توسعه‌دهنده (Expansion) است که بر اَساسِ سیستمِ "دستور و رنگ‌ها"ی ریچارد بورگ طراحی شده و شکل گرفته‌است.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیخانوادگی
تعداد بازیکن۲ تا ۸ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیمتوسط ( وجود نوشته در بازی، احتیاج به دانش اولیه زبان )
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيدارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيدارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیدارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out