کی ۲ (K2)

قله کی ۲ (K2)

کاهش قیمت !
نو

301,750 تومان

355,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی فکری قله کی 2

K2

 

‏«K2» دومین کوه بلند جهان، و دومین کوهی است که بیشترین تلفات در صعود به آن اتفاق افتاده است. این کوه، به عنوان کوهی بی‌رحم شناخته می‌شود، که از بین هر ۴صعودکننده به قله‌ی آن، یک نفر تلف می‌شود.

 

اکنون تیم شما در پایین و زیر سایه‌ی کوه ایستاده، و برای کسب موفقیت و شهرت، قصد صعود به آن را دارد. شما از تمام خطراتی که صعود به K2 در پی خواهد داشت، آگاه هستید. آب و هوای بسیار بد، طوفان‌های متعدد و کشنده، مسیرهای خطرناک و پرشیب و گمراه‌کننده، و کمبود اکسیژن در مسیر رسیدن به قله، در انتظار شماست. اینجاست که آزمودن توانایی کوهنوردی‌تان ممکن است شما را به کام مرگ بکشاند! در این شرایط باید آب و هوایی که هر لحظه متغیر است را پیشبینی کرده، و همواره نگران تطبیق یافتن دو عضو تیم‌تان با آب و هوای منطقه باشید. این در حالی است که تیم‌هایی دیگر نیز در پی صعود به قله هستند، تا موفقیت آن را به نام خود ثبت کنند.

 

در بازی فکری K2، شما هدایت تیمی دونفره از کوهنوردان را بر عهده دارید که در پی صعود به قله‌ی K2 و بازگشت موفقیت‌آمیز از آن هستند، پیش از آن‌که دیگر تیم‌ها این کار را انجام داده، یا در مسیر صعود کشته شوند. در این بازی رومیزی، بازیکنان از دسته کارت‌های مشابه استفاده می‌کنند. از این کارت‌ها، برای حرکت در مسیر نشان‌داده‌شده روی صفحه‌ی بازی، یا تطبیق کوهنوردان با شرایط آب و هوایی استفاده می‌شود. همچنین، می‌توانید چادری برپا کرده، و تا مناسب شدن شرایط آب و هوا در آن بمانید. در انتخاب مسیر صعود باید دقت داشته باشید، زیرا دیگر تیم‌ها ممکن است مسیر شما را ببندند، تا شما را مجبور به تغییر مسیر کنند، و شاهد ضعیف شدن شما در مقابل شرایط بد آب و هوایی، و رسیدن امتیاز تطبیق آب و هوایی شما به صفر، و در نتیجه کشته شدن شما باشند.

 

بوردگیم «کی ۲»، یک بازی با مکانیزم Hand Management برای ۱تا ۵نفر است، که تا ۶۰دقیقه طول می‌کشد. این بازی سراسر فعل و انفعال بوده و تاثیر فاکتور شانس در آن بسیار کم است. تم بازی به خوبی توسط مکانیزم‌هایی که در آن استفاده شده، به نمایش گذاشته شده است. از جمله‌ی این مکانیزم‌ها می‌توان به تغییرات آب و هوایی، کمبود اکسیژن، و کشته شدن کوهنوردان اشاره کرد. نتیجه‌ی این موارد، بازی‌ای سراسر هیجان برای گیمرها و غیرگیمرها است.

 

در جعبه‌ی بازی، علاوه بر اجزای معمول، یک صفحه‌ی بازی دوطرفه، شامل دو مسیر آسان و سخت برای صعود به قله، و همچنین دو مجموعه کارت متفاوت برای شرایط آب و هوایی تابستان و زمستان وجود دارد.

 

بوردگیم K2، از بازی‌های سبک خانوادگی (Family)، و تماتیک (Thematic) است. از جمله مکانیزم‌های این Board Game می‌توان به Hand Management، Player Elimination، و Point to Point Movement اشاره کرد. 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی خانوادگی، بازی داستانی
تعداد بازیکن۱ تا ۵ نفر
مدت زمان بازی۶۰ تا ۹۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۱۳ سال به بالا
مکانیک های بازیHand Management, Player Elimination, Point to Point Movement, Simultaneous Action Selection
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
جنس قطعاتچوب، مقوا، پلاستیک
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيدارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out