شهر تاس ها (Dice City)

شهر تاس ها (Dice City)

نو

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

پادشاهی رولدویا در یک هیاهو به سر می برد. اولیا حضرت ملکه، فرمان ساخت یک پایتخت جدید را پس از ویرانی شهر قدیمی توسط اقوام وحشی و راهزن های شمالی داده است. حال شما به عنوان رهبر یکی نواحی کشوری، با دیگر بازیکنان در ساخت بهترین شهر برای انتخاب شدن به عنوان پایتخت رولدویا به رقابت خواهید پرداخت.
شهر تاس ها، یک بازی تاسی-فکری است. شما در این بازی تعدادی تاس به رنگ های مختلف دارید که پس از ریختن آن ها، با توجه به عدد آن تاس، باید سعی کنید که به بهترین شکل شهر خود را بسازید. برای این کار شما به منابع مختلف از جمله سنگ، آهن و چوب دارید. شما می توانید ارتش خود را تجهیز کنید و با آن به جنگ راهزن های وحشی بروید. بسازید، تجارت کنید. مدیریت تاس ها در این بازی حرف اول و آخر را می زند. بلی، اگرچه وجود تاس در یک بازی تا درصد زیادی عنصر شانس را به آن تزریق می کند. اما در شهر تاس ها این گونه نیست. شما می توانید با صرف نظر از یک تاس، تاس های دیگر را مدیریت کنید.
ساختمان های مختلف بسازید تا به شما در زمینه های فرهنگی، تجاری و نظامی کمک کنند. اینکه چه ساختمانی بسازید؟ در چه موقعیتی از این سرزمین قرار دهید؟ چه زمانی از آن استفاده کنید؟ همه و همه به شما بر می گردد. پس باید با تمام توانتان تلاش کنید تا شهر شما به عنوان پایتخت رودویا انتخاب شود. 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی خانوادگی، بازی استراتژیک
تعداد بازیکن۱ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی۴۰ تا ۸۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۱۴ سال به بالا
مکانیک های بازیDice Rolling, Take That, Worker Placement
نیاز به زبان انگلیسیکم ( نوشته های جزئی و براحتی قابل یادگیری)
جنس قطعاتچوب، مقوا، پلاستیک
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيدارد
مهره و آدمك در بازيندارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيدارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out