بازی ایرانی برج پیزا Tower of Pisa جدید

بازی ایرانی برج پیزا Tower of Pisa

- بازی ایرانی برج پیزا

- برگردانی از بازی خارجی Tower of Pisa

- یک بازی تعادلی و هیجان انگیز

- محصولی از گروه قلقلک

- کیفیت خوب ساخت

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

445,500 تومان

495,000 تومان

-10%

- +

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی ایرانی برج پیزا

بازی برج پیزا یک بازی تعادلی به منظور پرورش قدرت دقت، تمرکز، تعادل دست ها، هماهنگی چشم و دست ها است. برای گروه سنی 5 سال به بالا و تعداد 2 بازیکن یا بیشتر مناسب است.

ویدیوی آموزش و گیم پلی بازی برج پیزا

‌بازی فکری برج پیزا برگرفته از بازی tower of pisa  محسوب می‌شود که در آن دقت، تمرکز و تصمیم‌گیری درست، به شما کمک می‌کند که بهترین بازی فکری را تجربه کنید. این بازی برای افزایش تعادل و همچنین تمرینی برای افزایش هماهنگی بین چشم و دست می‌باشد؛ پس باادقت یک بازی هیجان انگیز رو شروع کنید. بازنده بازی کسی است که موجب بر هم خوردن تعادل برج پیزا و در نهایت وارونه شدن برج شود.

 بازی‌هایی که در سبک تعادلی هستند موجب کم‌تر شدن استرس و اضطراب می‌شوند و بیشتر شدن اعتماد به نفس و همچنین حرکت هم‌زمان چشم و دست را بهبود می‌بخشد.

محتویات جعبه بازی فکری برج پیزا
13 عدد حلقه
60 عدد ستون
یک عدد تاس
راهنمای بازی


نحوه انجام بازی فکری برج پیزا
با باز کردن جعبه بازی فکری برج پیزا شما 13 عدد حلقه و 60 عدد ستون و یک تاس را مشاهده می‌کنید.این حلقه‌ها نقش طبقات برج شماست و 60 عدد ستون هم در فضای مابین طبقات قرار می‌گیرد.

یکی از صفحه‌ها را روی زمین قرار دهید و ستون‌ها را به‌طوری‌که از هر رنگ دو عدد ستون روبه روی‌هم قرار بگیرند بچینید؛ حالا شما ده مهره را روی حلقه چیده‌اید و آماده برای ساختن طبقه بعدی هستید.به همین روش را تا شش طبقه ادامه دهید (تا به اینجا از هفت صفحه و شصت مهره استفاده کردید).

بازی شروع می‌شود. کوچک‌ترین فرد از بازیکن‌های شما تاس را ریخته و یک ستون همرنگ با رنگ تاسی که آورده است را از میان طبقات برداشته و روی حلقه طبقه آخر قرار می‌دهد.

دقت کنید شما به هر ستونی دست بزنید باید حتماً بازی کنید.اگر رنگ تاس شما سیاه بود، می توانید با هر رنگ ستونی که دوست دارید بازی کنید.

هر بازیکنی که باعث تخریب چند تا ستون و طبقات بشود حذف و بقیه بازیکن‌ها ادامه می‌دهند و آخرین نفر که از گروه شما باقی بماند برنده بازی محسوب می‌شود.

مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out