بازی کاهونا Kahuna جدید

بازی کاهونا Kahuna

- بازی کاهونا Kahuna

- رقابت جادوگران باستانی در اقیانوس آرام

- یک بازی فقط 2 نفره خانوادگی

- کیفیت خوب ساخت

- محصول گروه یارا گیم

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

318,750 تومان

375,000 تومان

-15%

- +

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی کاهونا Kahuna

دو کاهونا – جادوگران باستانی اقیانوس آرام – می خواهند بفهمند کدامشان قدرتمندتر است. به همین منظور، در چالش هستند تا از 12 جزیره موجود، بیشترین جزیره را تحت کنترل خودشان درآورند. هر دو بازیکن بین جزایرِ دریای جنوبی پُل ایجاد می کنند. زمانی که یک بازیکن اکثریت پُل های ممکن به یک جزیره را بسازد، به عنوان نشانی از قدرت، یک توکن کاهونا روی آن جزیره می گذارد.

هدف بازی:

بازی به اندازه سه دور امتیازشماری ادامه پیدا می کند. زمانی که امتیازشماری انجام شد، اگر تعداد جزایر دارای توکن کاهونا شما بیشتر از حریف باشد، امتیاز میگیرید و اگر در پایان بازی امتیاز شما از حریف بیشتر باشد، کنترل و فرمانروایی جزیره به دست شما افتاده و پیروز میشوید.

ویدیوی آموزش و گیم پلی بازی کاهونا Kahuna

اجزای بازی:

• 1 عدد صفحه بازی، نشان دهنده 12 جزیره که با خطوط نقطه چین به یکدیگر متصل شده اند. • 50 عدد پُل کاهونا (25 عدد مشکی و 25 عدد سفید) • 20 عدد توکن کاهونا (10 عدد مشکی و 10 عدد سفید) • 24 عدد کارت جزیره (2 عدد به ازای هر جزیره)


چیدمان بازی:

صفحه بازی را بین دو بازیکن قرار دهید. هر بازیکن 25 پُل و 10 توکن کاهونا از یک رنگ برمی دارد و در مقابل خودش قرار می دهد. • یکی از بازیکنان تمام کارت های جزیره را بُر زده و به هر بازیکن 3 کارت به پُشت میدهد. بازیکنان کارت ها را در دستشان نگه می دارند. برای اینکه دید بهتری داشته باشید، بهتر است آنها را به نحوی در دست بگیرید که مطابق دید شما نسبت به صفحه بازی باشد (علائم لاک پُشت و دلفین روی صفحه بازی و کارت ها به شما کمک می کنند تا جهت درست را پیدا کنید.) • 3 کارت دیگر را به رو در کنار صفحه بازی قرار دهید. • بقیه کارت های جزیره را در یک دسته و به پُشت در کنار سه کارتی که رو کردید بگذارید. • بازیکنی که بیشتر از دیگری به تعطیلات نیاز دارد بازی را شروع می کند. سپس، بازیکنان به ترتیب یکی پس از دیگری نوبتشان را بازی می کنند.


روند بازی قانون کلی: در نوبتتان، تعداد دلخواهی از کارت های جزیره موجود در دستتان را بازی می کنید. همچنین می توانید هیچ کارتی بازی نکنید. سپس، یک کارت می کشید. با این وجود، هیچ گاه نباید تعداد کارت های دستتان از 5 عدد بیشتر شود.

طراح بازی:

Cornett Günter در سال 1960 در شهر Flensburg آلمان زاده شد و هم اکنون ساکن Berlin است. علاوه بر سایر کارها، او یک راننده حرفه ای، باغبان و فروشنده بازی بوده است. او به عنوان یک منتقد بازی در رسانه فعالیت دارد. او زمان خودش را به کایاک سواری، اینترنت و "Spieleverlag Bambus "شرکت پخش بازی مستقل خودش اختصاص می دهد، که صدها کپی از این بازی دو نفره جذاب را با یک طراحی گرافیکی و نام دیگر منتشر کرده است. طراح بازی و پخش کننده آن از تمام تست کننده های بازی و افرادی که قوانین بازی را بازبینی کردند تشکر می کنند.

مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out