بازی ایرانی یاتوک

بازی ایرانی یاتوک

بازی ایرانی یاتوک

طراحی کاملا ایرانی

بازی یاتوک یک بازی کارتی جنگی و کاملا ایرانی

کیفیت بالای ساخت

محصولی از گروه بابرکا

طراحان: نوید عطاپور و ارمین مسرور

تعداد بازیکنان: 2 تا 4 نفر

زمان بازی: حدود 30 تا 60 دقیقه

مناسب برای بازیکنان بالای 10 سال

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

399,500 تومان

470,000 تومان

-15%

- +

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی ایرانی یاتوک

جنگ برای تصاحب ۵ گوهر گران‌بها
روزگاری، جادو و جادوگری بزرگ‌ترین سلاح پادشاهان در نبردها بود. طمع کشورگشایی و حکومت بر تمام جهان، جنگ‌های بزرگ و خانمان‌سوزی را به دنیا تحمیل کرده‌ بود. چهار گوهر جادویی از چهار عنصر اصلی یعنی باد، خاک، آتش و آب، محور اصلی نیروهای جادویی بودند. پادشاهان، برای کسب نیروی این گوهرها، جادوگران بزرگ و کوچک را به‌کار می‌گرفتند تا از نیروی آن‌ها برای رسیدن به اهداف شوم خود استفاده کنند تا اینکه قوی‌ترین جادوگر دوران که زروان نام داشت، برای پایان دادن به این دوران سیاه و پر از جنگ، از تمام قدرت جادویی خود استفاده کرد تا هر ۴ گوهر را در اختیار خود بگیرد. از نیروی افسانه‌ای ۴ گوهر در کنار هم، گوهر پنجمی ساخت که قو‌ی‌ترین گوهر جادویی جهان بود. زروان، با تکیه بر قدرت جادویی خود و گوهر قدرتمندی که خلق کرده بود، ۴ گوهر اصلی را در ۴ سرزمین، مخفی کرد و گوهر پنجم را در سرزمین تحت حکومت خودش نگه‌ داشت تا حفاظت از آن را خودش زیر نظر داشته ‌باشد.

سال‌ها گذشت. زروان موفق شده ‌بود آتش جنگ را خاموش کند اما همه می‌دانستند که طمع حکمرانی بر جهان از تمام جادوها قدرتمندتر است و سرانجام، یک روز باز هم سایه‌ی سیاه جنگ بر جهان سنگینی خواهد کرد.

هرچند سایر جادوگران توان مقابله با قدرت زروان را نداشتند اما راهکار جدیدی برای این مبارزه پیدا کردند. تمامی قدرت خود را به کار بستند تا دریچه‌ای به دنیای اهریمنی هیولاها و موجودات افسانه‌ای باز کنند و آن‌ها را به این دنیا احضار کنند. دوباره نبرد آغاز شد اما برای سلطه بر جهان، پیش از هرچیز باید گوهرهای قدرتمند را پیدا کرد…

ویدیوی آموزش و گیم پلی بازی ایرانی یاتوک

بازی یاتوک یک بازی کارتی جنگی و کاملا ایرانی هست که توسط نوید عطاپور و ارمین مسرور طراحی شده و تصویرسازی بازی بر عهده بهنام بلالی بوده است. این بازی حدود ۳۰ تا ۶۰ دقیقه زمان میبره و با تعداد ۲ تا ۴ بازیکن می توان ان را بازی کرد.

هدف بازی
در طول بازی یاتوک، شما در نقش پادشاهان باید تلاش کنید تا جادوگران مختلف را به کار بگیرید و در سرزمین‌های مختلف لشکر جادویی خود را قرار دهید تا در نبرد آن سرزمین پیروز شده و گوهر آن سرزمین را بدست آورید. در نهایت بازیکنی که بیشترین گوهر را در اختیار داشته باشد برنده‌ی بازی خواهد بود.
اگر بازیکنی موفق به کسب ۳ گوهر شود قطعا برنده‌ی بازی است اما ممکن است در پایان بازی دو بازیکن مختلف، هرکدام دو گوهر را کسب کنند. در این شرایط بازیکنی که با جادوگران ضعیف‌تر موفق به کسب این دو گوهر شده برنده است. توضیحات بیشتر در ادامه داده خواهد شد.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیخانوادگی
تعداد بازیکن۲ تا ۵ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۱۰ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيدارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out