بازی ایرانی نبرد مهره ها منچ

بازی ایرانی نبرد مهره ها منچ

بازی نبرد مهره ها

بر اساس بازی محبوب منچ

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

225,000 تومان

250,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی ایرانی نبرد مهره ها منچ

بازی نبرد مهره ها طرح جدیدی از منچ میباشد که در مجموعه تاپ توی طراحی و با مواد پلاستیک درجه یک (abs) تولید گردیده است.

بازی‌های گروهی، اولین گام در تربیت اجتماعی کودک هستند. این بازی‌ها به کودک فرصت می‌دهند تا در تعامل با دیگران، بسیاری از مهارت‌های لازم را یاد بگیرد و در آینده به کار ببرد. بازی نبرد مهره‌ها، یک اسباب‌بازی نوستالژیک با طراحی جدید است که باعث هماهنگی رشد کودک از لحاظ جسمی، روانى و اجتماعى می‌شود و در سلامت و شادابى جسم و روان او مؤثر است. نبرد مهره ها مناسب تمام گروه سنی می باشد و سرگرمی و هیجان و دورهمی برای فرزندان شما به همراه خواهد داشت.

بازی نبرد مهره‌ها چه مزایایی دارد؟

اسباب‌بازی نبرد مهره‌های تاپ توی، به دلیل نداشتن محدودیت سنی، خلاقیت ذهنی کودکان و نوجوانان را تقویت کرده و مهارت‌های ذهنی بزرگسالان را به چالش می‌کشد.
به دلیل تعاملی بودن بازی، ارتباط‌های اجتماعی کودک را تقویت می‌کند و مانع گوشه‌گیری و انزوای او می‌شود.
بازی نبرد مهره‌ها، به تقویت رقابت سالم کمک می‌کند، زیرا کودک یاد می‌گیرد که برای رسیدن به نتیجه مطلوب، با فکر و اندیشه مهره‌ها را جابه‌جا کند و خارج از قاعده بازی نکند.
قانون‌پذیری کودک در بازی نبرد مهره‌ها تقویت می‌شود، چون اگر او خارج از قانون بازی، عمل کند، نمی‌تواند به پیروزی دست پیدا کند.
بازی نبرد مهره‌ها به تقویت همبستگی والدین و فرزندان کمک می‌کند، زیرا در یک فضای رقابتی سالم، کودک فرصت می‌کند با والدین خود همبازی شود و تجربه لذت‌بخشی داشته باشد.
این بازی به بهبود خودباوری کودک کمک می‌کند، چون کودک بعد از اینکه با تلاش و فکر به نتیجه دلخواهش می‌رسد، توانمندی‌هایش را درک می‌کند و با اعتمادبه‌نفس برای تحقق ظرفیت‌های نهفته‌اش تلاش می‌کند.
دقت و تمرکز و تفکر استراتژیک هنگام بازی نبرد مهره‌ها بیشتر می‌شود، از این جهت که کودک باید تصمیم بگیرد کدام مهره را حرکت دهد و چطور مانع رسیدن رقیب به مقصد شود.
مهارت‌های حرکتی در کنار مهارت‌های ذهنی، در بازی نبرد مهره‌ها تقویت می‌شود، چون کودک ابتدا فکر می‌کند و بعد حرکت می‌کند.
تنوع رنگ‌های به کار رفته در اسباب‌بازی نبرد مهره‌ها، باعث آشنایی کودک با مفهوم رنگ و قدرت تشخیص آن می‌شود.
ابتکار بازی نبرد مهره‌ها
یکی از ضعف‌های اسباب‌بازی منچ، گم شدن تاس و در نتیجه نیمه تمام ماندن بازی است. تاپ توی برای حل کردن این مشکل، طراحی خلاقانه‌ای را در بازی نبرد مهره‌ها به کار گرفته است. به این صورت که در میان صفحه بازی، برای تاس پوشش طلقی ساخته تا با فشار دست هر بازیکن، تاس به بالا بپرد و عدد هر بازیکن مشخص شود. فنر به کار رفته در زیر تاس، امکان حرکت سریع تاس برای مشخص شدن عدد هر بازیکن را فراهم می‌کند. بعد از هر عدد، تاس در همان فضای طلق باقی می‌ماند تا بازیکن بعدی آن را فشار دهد.

ویژگی‌های منحصربه‌فرد بازی نبرد مهره‌ها تاپ توی

ایمنی قطعات به دلیل لبه‌های صاف، ابعاد مناسب
ایده‌ای خلاقانه برای حرکت تاس
کیفیت بالای مواداولیه
تنوع رنگ
استحکام بالا
ساختار خاص
طراحی زیبای جعبه
قیمت مناسب
نداشتن محدودیت سنی
روش بازی
بعد از انتخاب رنگ مهره، هر بازیکن با فشار دادن تاسی که در پوشش طلقی میان صفحه قرار گرفته است، عددی را به دست می‌آورد. بعد از به دست آمدن عدد، کودک براساس عدد تاس، مهره‌ها را روی صفحه برجسته اسباب‌بازی، حرکت می‌دهد. هر بازیکنی که زودتر 4 مهره‌‌اش را به مقصد برساند، برنده بازی است.

مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out