بازی ایرانی آمون رع Amun-Re

بازی ایرانی آمون رع Amun-Re

بازی کارتی آمون رع

محصول جدید گروه هوپا

برگردانی از بازی خارجی Amun-Re: The Card Game

یک بازی استراتژی جذاب با مکانیز‌های حراج، بلوف زنی و مدیریت!

اثر طراح شناخته شده Reiner Knizia 

یک بازی در سبک مزایده و حراج!

پیروزی در این بازی به داشتن استراتژی درست بستگی دارد!

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

246,500 تومان

290,000 تومان

-15%

- +

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی ایرانی آمون رع Amun-Re

آمون رع یک بازی استراتژی جذاب با ترکیب مکانیز‌های دوست داشتنی مانند حراج، بلوف زنی و مدیریت است. بازی شامل سه دور است و هر دور شامل چهار مرحله. در مرحله‌ی اول باید در یک حراجی ولایت‌های مورد نظرتان را به دست بیاورید. بقیه‌ی روند بازی به این بستگی دارد که کدام ولایت‌ها را به دست آورده‌اید و چند سکه برایتان باقی مانده است. روی هر ولایت تعدادی هرم، مزرعه، کاروان و آنخ وجود دارد. هرم‌ها به شما در کسب نشان افتخار کمک می‌کنند، مزرعه‌ها و کاروان‌ها به شما در کسب درآمد و آنخ در انتخاب بازیکن شروع کننده دور بعد. پس قدرت تصمیم‌گیری خود را به کار بگیرید و بهترین ولایت را با کمترین هزینه به دست بیاورید تا در پایان مسیر راحت تری برای کسب افتخار داشته باشید.

ویدیوی آموزش و گیم پلی بازی ایرانی آمون رع Amun-Re

والیان مصر برای جلب رضایت ایزد حاصلخیزی (آمون) پیشکش‌هایی را به معبد آمون می‌برند. آمون برکتی به رود نیل می‌بخشد که باعث افزایش رزق و روزی می‌شود و زمین داران می‌توانند افتخار ساختن هرم‌های بیشتری را ولایت‌های تحت تملک خود کسب کنند.

آمون رع نسخه‌ی ایرانی بازی Amun-Re: The Card Game اثر طراح شناخته شده Reiner Knizia است. یک بازی در سبک مزایده و حراج و از سری بازی‌های «بردگیم فرنگی»، با موضوعی در مورد مصر باستان. در این بازی بازیکن‌ها در نقش والیان مصر، با منابعی که در دست دارند می‌توانند در مزایده‌هایی شرکت کرده و ولایت‌هایی را به دست بیاورند. سپس با مدیریت درست منابع باید کسب درآمد کرده و در ولایت‌های خود اهرامی جدید بنا کنند. در نهایت هر بازیکن با توجه به تعداد اهرام ساخته شده در ولایت‌های خود افتخار کسب می‌کند.

نکات کلیدی

شانس در این بازی تقریبا بی تاثیر است.

پیروزی در این بازی به داشتن استراتژی درست بستگی دارد.

این بازی به نسبت بازی‌های دیگری که سبک حراج و مزایده دارند، آسان‌تر و پویا تر است.

به دلیل قطعی نشدن برنده بازی تا پایان آخرین دور، انگیزه‌ی برد تا انتهای بازی بین همه‌ی بازیکنان برابر است.

روند بازی سریع است و هر دور آن زود پایان میابد و فاصله‌ی کوتاهی بین نوبت هر بازیکن با بازیکن بعدی وجود دارد که از سر رفتن حوصله جلوگیری می‌کند.

مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out