بازی ایرانی ته جدولی ها (los futbolisimos) حراج

بازی ایرانی ته جدولی ها (los futbolisimos)

برگرفته از بازی خارجی los futbolisimos

تعداد نفرات: 2 الی 4 نفر

زمان بازی: حدود 20 دقیقه

مناسب برای بازیکنان بالای 7 سال

محصولی از شرکت هوپا

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

135,000 تومان

150,000 تومان

-10%

- +

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی ایرانی ته جدولی ها (los futbolisimos)

ته جدولی‌ها، یک بازی کارتی جمع و جور و آسان، مناسب برای تمام سنین. با موضوعی برگرفته شده از کتاب ته‌ جدولی‌ها. یک سری داستان در مورد بچه‌های ماجراجو و عشق فوتبال. در این بازی هر بازیکن در نوبت خود باید یکی از کارت‌های دستش را بازی کند. قابلیت کارت را اجرا کند. با کمک کارت‌های ته جدولی‌ها که در دست دارید می‌توانید توپ جدید به دست بیاورید. یا توپ‌های بازیکن‌های دیگر را بقاپید یا مانع قاپیده شدن آن شوید و… در نهایت باید توپ‌ها هم‌رنگ را جمع آوری کرده و با زمان بندی درست، بازی را تمام کنید تا برنده بازی شوید.

همه چیز از آن روزی آغاز شد که دعوتنامه‌ای عجیب دریافت کردیم. با مربی‌هایمان در رختکن بودیم. من نامه را باز کردم و شروع به خواندن کردم. به بازی در تورنمنت «کمپ چهارم» دعوت شده بودیم. هیچ‌کداممان چیزی درباره‌ی این مسابقات نمی‌دانست؛ حتی آلیسیا که همیشه داستان‌هایی از تیم‌های افسانه‌ای و اسرارآمیز برایمان تعریف می‌کرد. این که هیچ‌یک از ما برای شرکت در مسابقات ثبت‌نام نکرده بود، نشان می‌داد شخص نامعلومی به مسابقه‌ی اسرارآمیزی دعوتمان کرده‌است، با قوانینی که با آن‌ها آشنایی نداشتیم.

ته جدولی‌ها یک بازی بر اساس کتاب ته جدولی‌ها است که توسط نشر هوپا منتشر می‌شود.  ته جدولی‌ها یکی از بازی‌های سری بردگیم فرنگی است که با رعایت حق کپی رایت از بازی los futbolisimos ساخته و منتشر شده است. بازی los futbolisimos توسط David de Juan طراحی و در سال 2020 وارد بازار جهانی شد و به گفته ناشران بازی، در مدت زمان کوتاهی حدود 20000 نسخه از آن فروش رفت. این بازی پس از ترجمه و اعمال تغییراتی در اندازه و تصویر، از تابستان 1401 در ایران منتشر و هم اکنون در فروشگاه‌های معتبر موجود است.

نکات کلیدی

-مناسب برای مبتدیان و با قوانینی ساده و مختصر که به یادگیری سریع بازی کمک می‌کند.
-احتمال برد بین بازیکنان حرفه‌ای و تازه‌کار برابر است.
-یک بازی تعاملی و مناسب برای تمام افراد با تمام سنین است.
-همانطور که طرفداران کتاب را به سمت بازی هدایت می‌کند، باعث می‌شود طرفداران بازی‌های رومیزی و به خصوص کودکان و نوجوانان بهانه‌ای برای خواندن کتاب داشته باشند.
-از آن دسته بازی‌ها که هر بار می‌توانید یک استراتژی جدید را در آن امتحان کنید که همین موضوع تکرارپذیری خوبی ایجاد می‎‌کند.

 
برگه اطلاعات
تعداد بازیکن۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازیکمتر از ۳۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیسبک
گروه سنی۷ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیندارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيندارد
توكن در بازيندارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out