بازی ایرانی پیکاسو Sunset Over Water

بازی ایرانی پیکاسو Sunset Over Water

رقابت هنرمندان بر سر شهرت

برگرفته شده از بازی خارجی Sunset Over Water

تعداد نفرات:  1-4 نفر

زمان بازی: حدود 30-15دقیقه

مناسب برای بازیکنان بالای 8 سال

محصول گروه Eran Game

طراح بازی: Steve Finn

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

165,750 تومان

195,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی ایرانی پیکاسو Sunset Over Water

آرتیست ها طی یک سفر ۶ روزه ی هنری در دل طبیعت با هم رقابت میکنند تا به شهرت برسند. درسته که آرتیستن ولی باید برای هر روزشون برنامه و استراتژی هم داشته باشن تا بهترین مناظر رو بکشن.

رقابت هنرمندان بر سر شهرت شما در نقش یک هنرمند، به طبیعت بکر سفر می کنید تا با کشیدن بهترین تابلو نقاشی ها به شهرت برسید. صبح زود بیدار شوید، در دل طبیعت قدم بزنید، منظره ی دلخواه خود را پیدا کنید و آن را بکشید. برای کسب شهرت برخی از تابلو نقاشی ها را بفروشید و تعداد دیگر را برای خود نگه دارید. پیکاسو نقاشی های زیادی از طبیعت را به سبک خاص خود کشیده است، از جمله تابلوی “چشم انداز ساحل مدیترانه” و “منظره ای با دو پیکر” و همچنین تابلو نقاشی هایی از طبیعت مالاگای اسپانیا که از نمای پنجره اتاق او بوده است.
اجزای بازی:
60 کارت منظره 30 کارت درآمد 32 کارت برنامه 7 کارت هدف روزانه 10 کارت حالت یک نفره 4 مهره آرتیست

راهنمای یکنفره:
پیکاسو در یک شب مهتابی، فرصت آن را پیدا می کند که به تنهایی به سفر قطر کند، ببخشید، به طبیعت سفر کند! خوشبختانه آن جا به کلبه های گردشگری دسترسی دارد که به کمک آن ها می تواند دیدنی ترین مناظر را پیدا کند. او به گردش می رود تا تابلو های زیادی بکشد و مشهور شود.

راهنمای 2 تا 4 نفره:
هدف بازی: در طول شش روز، هنرمندان برای کسب شهرت با گردش در مکان های زیبا به ترسیم مناظر می پردازند تا بعدا آن تابلو نقاشی ها را بفروشند. هر روز، هنرمندان یک کارت برنامه روزانه انتخاب می کنند، که باید طبق آن برنامه، در طبیعت سفر کنند و مناظر دلخواه خود را بکشند (به معنی برداشتن کارت منظره). در پایان روز، آن ها می توانند تابلوهایشان را بفروشند. (به معنی فروش کارت منظره و کسب کارت درآمد) هنرمندان می توانند هدف روزانه را نیز تحقق بخشند تا به شهرت بیشتری برسند.(کسب کارت هدف)
روند بازی: این بازی در 6 دور انجام می شود که هر دور، یک روز نامیده می شود. ابتدای هر روز با مرحله ی برنامه ریزی شروع می شود که همه ی هنرمندان همزمان با هم انجام می دهند، سپس مرحله ی سفر در طبیعت است که هر هنرمند در نوبتش به سفر می رود و با مرحله ی مرتب سازی، روز به پایان می رسد. پس از 6 روز، امتیازات (شهرت) هر هنرمند شمرده می شود.

آموزش بازی رومیزی پیکاسو (Sunset over water)

 
برگه اطلاعات
دسته بندیخانوادگی
تعداد بازیکن۱ تا ۴ نفر
مدت زمان بازیکمتر از ۳۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیسبک
گروه سنی۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیندارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيندارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out