بازی ایرانی ساکورا (Sakura) جدید حراج

بازی ایرانی ساکورا (Sakura)

برگرفته از بازی خارجی Sakura

بهترین تصویر از امپراتور را خلق کنید.

سریع ترین و زیرک ترین هنرمند برنده خواهد شد.

تعداد نفرات: 2 الی 6 نفر

زمان بازی: حدود 20-40 دقیقه

مناسب برای 8 سال به بالا

تولید توسط گروه: آکو گیم

طراح بازی:  Reiner Knizia

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

216,750 تومان

255,000 تومان

-15%

- +

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی ایرانی ساکورا (Sakura)

فصل بهار فرارسیده است، شکوفه‏های گیلاس سربرآورده‏اند و امپراتور آماده‏ است تا پیاده‏روی هر ساله خود را انجام دهد. شما هم مثل هر سال سعی می‏کنید تصویری عالی از امپراتور در این فضای زیبا بکشید. امسال، سال شما خواهد بود!
برای اینکه بهترین زاویه دید را نسبت به امپراتور داشته باشید، نیاز دارید که به او نزدیک شوید، اما فقط شما نیستید که به دنبال پیدا کردن بهترین قاب هستید! تنه زدن به نقاشان دیگر هیچ موردی ندارد، اما اگر تنه‏تان به تنه امپراتور بخورد، یک فاجعه بزرگ رخ می‏دهد! فقط سریع‏ترین، زیرک‏ترین و بی‏رحم‏ترین هنرمند موفق به جلب نظر امپراتور خواهد شد، در حالی که بقیه باید با دست خالی به خانه‏هایشان بازگردند.


اجزای بازی:
1 عدد مهره امپراتور

6 عدد مهره نقاش

54 عدد توکن

60 عدد کارت


چینش بازی
صفحه‏ی بازی که باغ امپراتور را نشان می‏دهد، در مرکز میز قرار دهید و مهره امپراتور را در فضای دروازه معبد مقدس قرار دهید. هر بازیکن یک نقاش و 5 توکن مربوط به آن را بردارد. مهره‏های نقاشان را در دروازه ورودی باغ بگذارید و بقیه توکن‏ها را در کنار صفحه‏ی بازی قرار دهید. در نهایت، کارت‏ها را بُر بزنید و یک دسته کارت ایجاد کنید. از این دسته کارت، 5 کارت به هر بازیکن بدهید.
برای اطلاع از نحوه چینش و بازی به شکل 2 نفره، صفحه آخر دفترچه را مشاهده کنید.


نحوه انجام بازی
به عنوان یک نقاش، هدف شما قرار گرفتن در نزدیک‏ترین فاصله نسبت به امپراتور، در زمانی است که ایشان به درختان ساکورا می‏رسند، تا بتوانید قابی ماندگار و زیبا از ایشان به تصویر بکشید، اما نباید خیلی زیاد به امپراتور نزدیک شوید، زیرا ممکن است با ایشان برخورد کنید. اگر بتوانید این کار را به نحو احسن انجام دهید، توکن دریافت خواهید کرد – که نشان دهنده توجه امپراتور به شماست – و بازیکنی که بیشترین توکن را در پایان بازی داشته باشد، برنده خواهد شد. در هر دور از بازی، تمام بازیکنان به شکل همزمان کارتی را انتخاب می‏کنند. در این کارت‏ها نحوه حرکت امپراتور، حرکت شما و چگونگی خرابکاری کردن در کار دیگران مشخص شده است. حواستان باشد که خیلی سریع حرکت نکنید، زیرا امپراتور معمولا جهت لذت بردن از فضای باغ سرعت خود را کم می‏کند، و یا حتی گاهی کمی به عقب بازمی‏گردد تا کمی بیشتر در مسیر به گشت و گذار بپردازد!


مروری بر یک دور از بازی
در هر دور از بازی، بازیکنان به شکل مخفیانه یک کارت از دست خود انتخاب می‏کنند و همه با هم کارت‏ها را رو می‏کنند. تاثیر کارت‏ها بر اساس شماره ترتیب و از کم‏ترین به بیشترین اعمال می‏شوند تا زمانی که تاثیر تمام کارت‏ها اعمال شده باشد. پس از اعمال تاثیر هر کارت، آن را در دسته کارت‏های سوزانده شده قرار دهید. در پایان هر دور، هر بازیکن یک کارت جدید از دسته کارت بازی می‏کشد. اگر دسته کارت بازی هیچ کارتی نداشت، کارت‏های سوزانده شده را دوباره بُر بزنید و یک دسته کارت جدید ایجاد کنید.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی خانوادگی
تعداد بازیکن۲ تا ۶ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیسبک
گروه سنی۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out