بلیت حرکت: هندوستان (Ticket to Ride: India)

بلیت حرکت: هندوستان (Ticket to Ride: India)

اکسپنشن بازی اصلی، به تنهایی قابل بازی نیست.

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

148,750 تومان

175,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر


Ticket to Ride Map Collection: Volume 2 - India & Switzerland

مجموعه‌ی نقشه برای بلیت حرکت: نسخه ۲ - هند و سوییس

مجموعه نقشه‌های بازی فکری Ticket to Ride از شرکت Days of Wonder، نام مجموعه‌ای از توسعه‌های این بازی است که همگی شامل یک صفحه‌ی بازی دوطرفه، همراه کارت بلیت‌های مربوط به آن، و قوانین اختصاصی برای نقشه‌ی جدید است.
مجموعه‌ی شماره دو از این نقشه‌ها برای بازی رومیزی Ticket to Ride، با عنوان India & Switzerland، نام مجموعه‌ای است که در آن دو سناریوی جدید برای بازی، طراحی شده است.
۱- هند، طراحی‌شده توسط Ian Vincent: در این بسته‌ی الحاقی از بوردگیم تیکت تو راید، که برای ۲ تا ۴ نفر طراحی شده است، علاوه بر کسب امتیاز از طریق ساختن مسیر و تکمیل بلیت، دو روش جدید دیگر نیز برای دریافت امتیاز، درنظر گرفته شده است. در روش اول، بازیکنی که در انتهای بازی بلندترین مسیر پیوسته را تشکیل داده باشه، ۱۰ امتیاز به عنوان جایزه دریافت می‌کند. در روش دوم نیز اگر بازیکنی، شهرهای نشان‌داده‌شده روی بلیت‌هایش را از دو مسیر متفاوت به یکدیگر متصل کند، امتیازی اضافه بر امتیاز بلیت دریافت می‌کند. مقدار این امتیاز برای دو بلیت اولی که این شرایط را داشته باشند، ۵، و سه بلیت بعدی ۱۰ امتیاز خواهد بود؛ که در نهایت می‌توان از این روش حداکثر ۴۰ امتیاز اضافه کسب کرد.
۲- سوییس، طراحی‌شده توسط Alan R. Moon: این بسته‌ی الحاقی از Board Game تیکت تو راید، در واقع بازنشر بازی Ticket to Ride: Switzerland بوده که محصول سال ۲۰۰۷ شرکت Days of Wonder است، و تنها برای ۲ تا ۳ نفر طراحی شده است. در این نسخه، در کارت‌های بلیت، به جای متصل کردن شهرها، ممکن است متصل کردن شهرهای سوییس به یکی از کشورهای هم‌جوار نشان داده شده باشد. با تکمیل کردن این بلیت‌ها، بازیکنان بیشترین امتیازی که قادر به کسب آن هستند را دریافت می‌کنند. برخلاف اکثر نسخه‌های بازی رومیزی Ticket to Ride، کارت‌های قطار بازی‌شده، کنار گذاشته می‌شوند و به بازی برنخواهند گشت. همچنین، از لوکوموتیوها فقط برای ساختن تونل می‌توان استفاده کرد.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی خانوادگی
تعداد بازیکن۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۸ سال به بالا
مکانیک های بازیCard Drafting, Hand Management, Route/Network Building, Set Collection
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
جنس قطعاتمقوا، پلاستیک
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out