شرلوک هلمز (Sherlock Holmes Consulting Detective)

شرلوک هلمز (Sherlock Holmes Consulting Detective)

نو

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

سالها از زمانی که یک  پزشک جوان اسکاتلندی به نام آرتور کانان دویل تحت تاثیر یکی از استادان خود یکی از به یاد ماندنی ترین شخصیت های ژانر ادبیات جنایی و کاراگاهی را خلق کرد می گذرد. در طی این سال ها ماجراهای شرلوک هلمز این کاراگاه دوست داشتنی به بیشتر زبان های دنیا ترجمه شد، طرفداران بیشماری پیدا کرد، با گذر نسل ها از دنیای کتاب و ادبیات به سینما، انیمیشن، سریال و بازی های کامپیوتری و...... راه یافت، اقتباس های فراوانی از آن صورت گرفت و همواره و همواره محبوب ماند. شهرت این شخصیت به دلیل نحوه تفکر خاص، رفتار ها و عادات عجیب و روش منطق، مشاهده و استنتاج است.
بازی شرلوک هلمز یک بازی معمایی بسیار زیبا و قدیمی (این بازی ۲ سال قبل از ساخت نسخه اصلی سریال زیبای ماجرا های شرلوک هلمز- با بازی ژرمی برت و ادوارد هاردویک- که در دهه ۶۰ از شبکه ۲ تلویزیون پخش می شد ساخته شده!) است که به خوبی جو داستانی و حال و هوای داستان را منعکس کرده و در طی این مدت طولانی توانسته جایگاه خود را به عنوان یکی از بازی های با رتبه دو رقمی در سایت مرجع و معتبر بردگیم گیک حفظ نماید! روند بازی کاملا منطقی و معمایی است و خبری از شانس و تاس در بازی نیست. همچنین این عنوان را می توان جزو عناوین مناسب برای جمع های خانوادگی و دوستانه برشمرد. یادگیری آن آسان و برای لذت بردن از آن فقط کافی است به حل کردن معما و کاراگاه بازی، همچنین تم داستانی شرلوک هلمز و دوران ویکتوریا علاقه مند باشید.
بازی درواقع یک بازی کاملا معمایی بوده و باید در آن ابتدا با دقت به دنبال سر نخ ها بگردید (مشاهده) سپس آن ها را کنار هم قرار داده ارتباط بینشان را کشف کنید (منطق) و در نهایت نتیجه گیری کرده و پرونده را حل کنید (استنتاج). بازی برای ۱ تا ۵ نفر مناسب بوده و نیازمند به تسلط نسبی بر زبان انگلیسی است. نکته جالب این است که بهترین تعداد نفرات برای بازی ۲ نفره یا به صورت انفرادی است! این بازی به تمامی علاقه مندان به حل معما و طرفداران کاراگاه افسانه ای شرلوک هلمز توصیه می شود. 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی داستانی، بازی همکاری مشترک
تعداد بازیکن۱ تا ۸ نفر
مدت زمان بازی۹۰ تا ۱۲۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۱۰ سال به بالا
مکانیک های بازیCo-operative Play, Storytelling
نیاز به زبان انگلیسیزیاد ( مقدار نوشته زیاد و جملات سنگین و احتیاج به دانش بالای زبان )
جنس قطعاتمقوا، چوب
كارت در بازيندارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيندارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out