داستانهای زمان (TIME Stories)

داستانهای زمان (TIME Stories)

کاهش قیمت !
نو

1,105,000 تومان

1,300,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

باز هم سفر در زمان! باز هم نظریه جهان های موازی! و ‌باز هم حس و حال جستجو و تجسس در یک محیط برای یافتن سر نخ و حل معما! شما یک گروه از ماموران زبده با توانایی های ویژه ذهنی، ضریب هوشی بسیار بالا، مهارت تصمیم گیری و مسولیت پذیری قوی و مجهز به آخرین تکنولوژی های سازمان تایم هستید ( یک سازمان امنیتی رده بالا وابسته به مجموعه ای از دولت های قدرتمند برای مقابله با تهدیداتی علیه بشریت).
این وظیفه شماست که برای مقابه با این تهدیدات و پیشگیری از بروز حادثه، با تکنولوژی های پیچیده در زمان به جهان های موازی دیگر سفر کرده، در نقش یکی از شخصیت های آن دوره قرار گرفته، محیط را بررسی و سرنخ های لازم را بدست آورده و تغییرات مورد نیاز را برای پیشگیری از حادثه اعمال کرده و قبل از اینکه خیلی دیر شود به واقعیت و زمان حال برگردید!
بازی time stories یک بازی به معنای واقعی مدرن و خاص است. ایده اصلی طراحان چیزی شبیه تبدیل بازی های کامپیوتری اشاره و کلیک یا اتاق فرار به یک بازی کارتی و صفحه ایست! باید اعتراف کرد که این ادعا با بهترین و خلاقانه ترین شکل ممکن به واقعیت تبدیل شده.
با توجه به روند جستجو و حل معما و داستان محور بودن بالای بازی، توضیح درباره روند آن بسیار دشوار است. به شما در نقش ۴ نفر از ماموران ویژه یک ماموریت مبهم داده می شود، سپس در زمان سفر کرده به یک دوره زمانی دیگر منتقل میشوید که اطلاعات کمی از آن وجود دارد. سپس با قرار گرفتن در نقش ۴ نفر از شخصیت های دوره زمانی مقصد، باید با همکاری هم سعی کنید ابتدا از داستان آن دوره و روابط بین شخصیت ها سر در بیاورید تا بفهمید ماجرا از چه قرار است! سپس شروع به تهیه یک نقشه دقیق کنید برای رسیدن به هدف ماموریت و در نهایت فرار!
البته یادتان باشد که مثل اتاق فرار تا ابد وقت ندارید! روند داستان پردازی و خلق معمای بازی فوق العاده است. معمولا با ورود به هر‌موقعیت یک سری تصویر پاناروما با زیباترین تصویر پردازی ممکن به شما نشان داده می شود و تعدادی کارت راهنما و سر نخ در اختیارتان قرار می گیرد و بقیه ماجرا بر عهده شماست تا با گشت و گذار در محیط بازی و جستجوی محیط سرنخ های جدید بدست آورید و با تعامل یکدیگر معماها را حل کرده و برای رسیدن به هدف برنامه ریزی و تلاش کنید.
داستان پردازی بازی در یک کلام بی نظیر است و صد البته که نیاز به تسلط به زبان انگلیسی و روحیه تجسس و حل معما دارید (مثل بازی های ماجرایی و معمایی کامپیوتر). بازی ترکیبی است از داستان سرایی، تجسس و حل معما و استراتژی برای رسیدن به هدف. بازی از یک سری مرحله بزرگ و کامل تشکیل شده که فقط یکی از آن ها (assylum) در نسخه  ابتدایی وجود دارد و برای بازی کردن بقیه باید به سراغ اکسپنشن ها بروید که تعدادشان هم کم نیست! هر مرحله کامل از یک دسته بزرگ کارت تشکیل شده و به تعداد زیادی زیر مرحله تقسیم می شود. در صورتی که بازیکنان موفق شوند هدف تعیین شده برای تیم را در مرحله انجام دهند یا شکست بخورند با توجه به حالت مربوطه به سراغ کارت متفاوتی رفته و ادامه بازی را با شرایط و ویژگی گوناگونی انجام خواهند داد تا در انتها به پایان داستان هر دسته از کارت ها می رسیم. با توجه به روند داستانی و معمایی بازی امکان انجام آن به دفعات وجود ندارد زیرا با دانستن جواب معماها عملا تکراری و کسل کننده خواهد بود. البته یک یا دو بار تکرار هر مرحله برای پی بردن به تمام جوانب داستان تو در توی بازی می تواند جذاب باشد و پس از آن باید به سراغ اکسپنشن ها بروید.
همچنین پس از اتمام در صورت تمایل می توانید بازی را به دوستانتان هدیه دهید تا گروه دیگری از تجربه آن لذت ببرند. در بازی Time Stories یک موضوع حرف اول و آخر را می زند و آن چیزی نیست جز ارتباط ! ارتباط بین انسان ها، افکار، سر نخ ها و برداشت ها است، پس در این بازی به هیچ وجه از صحبت کردن، بیان افکار، احساسات و برداشت های خود از هرچه در بازی وجود دارد دریغ نکنید. هرچه بیشتر برای ارتباط و اشتراک گذاری برداشتتان تاکید کنید لذت بیشتری از بازی خواهید برد. 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی داستانی، بازی همکاری مشترک
تعداد بازیکن۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی۹۰ تا ۱۲۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۱۲ سال به بالا
مکانیک های بازیCo-operative Play, Dice Rolling, Role Playing, Storytelling, Time Track, Variable Player Powers, Voting
نیاز به زبان انگلیسیزیاد ( مقدار نوشته زیاد و جملات سنگین و احتیاج به دانش بالای زبان )
جنس قطعاتمقوا، چوب
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيدارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out