قلعه (Stronghold)

قلعه (Stronghold 2nd edition)

کاهش قیمت !
نو

562,500 تومان

625,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

قلعه،  یک بازی رومیزی دونفره است که داستان یک محاصره را نقل می کند. بازیکنان در این بازی، ارتش دو طرف مخالف را هدایت می کنند: یکی به دفاع از قلعه می پردازد و دیگری هر چه سریعتر قصد ورود به آنرا دارد. صفحه بازی به خودی خود، فضای قلعه و اراضی تحت محاصره اطراف آن را نشان می دهد که نیروهای دشمن در آن قرار می گیرند و به سوی دیوارهای قلعه می آیند.
تعداد سربازها در نیروی دفاعی قلعه کم است، در حالی که ارتش مهاجمان از شماره بی نیاز است. در هر نوبت، جنگ عملی ناگزیر است. مهاجمان ادوات جنگی می سازند، سرباز بدست می آورند، به آن ها آموزش می دهند و از جادوی سیاه برای پیروزی استفاده می کنند. ضمنا، گروه مدافعان، دیوارهای قلعه را بازسازی می کنند، توپ ها جنگی می سازند، سربازهایشان را آموزش می دهند و هر کاری برای حفظ قلعه از دستشان بر می آید دریغ نمی کنند.
اگر پیش از هفتمین دور بازی، ارتش مهاجمان بتوانند دیوار دفاعی را بشکنند و وارد قلعه شوند پیروز میدان خواهند بود، در غیر این صورت نیروهای دفاعی برنده بازی هستند.
یک نکته قابل ذکر در این نسخه از بازی وجود ده کارت ماموریت برای مهاجمین و ده کارت طرح ریزی مخفی  برای مدافعان است. هر ماموریت، مهاجمین را برای انجام کار خاصی تشویق می کند و هر کارت طرح ربزی مخفی هم برای مدافعین یک راه مختلف برای مقابله با مهاجمین فراهم می کند.
 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی جنگی، بازی استراتژیک
تعداد بازیکن۲ نفره
مدت زمان بازی۶۰ تا ۹۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیسنگین
گروه سنی۱۰ سال به بالا
مکانیک های بازیAction Point Allowance System, Area Control / Area Influence, Point to Point Movement, Variable Player Powers
نیاز به زبان انگلیسیکم ( نوشته های جزئی و براحتی قابل یادگیری)
جنس قطعاتچوب، مقوا، پلاستیک
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيدارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیدارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out