بتل لور (BattleLore)

بتل لور ( BattleLore:Second Edition )

کاهش قیمت !
نو

513,000 تومان

570,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

در بازی battlelore  (ویرایش دوم)، آماده جنگ های بی پایان در اعماق قوه خیال خود باشید. این بازی جنگی که برای دو نفر قابل اجرا می باشد، بر پایه جنگ دو ارتش متقابل هم با جوخه های حمله طرح ریزی شده است. در میدان نبرد battlelore   ارتش  اهریمنی و درنده خوی  اوتوک یلان حملات سهمگینی را آغاز کرده که با دفاع سنگین سپاه فروانداران سرزمین دغان روبرو شده است. شما در این نبرد باید به صورت خیلی استراتژیک، نیروهای خود را رهبری کنید و از قدرتشان برای پیروزی در نبرد استفاده کنید.
در هر بازی، شما قبل از چیدن نیروها، باید سناریو و نقشه جنگ را برپا کنید. لذا می توانید نیروهای خود را به بهترین شکل با محیط نبرد سازگار کنید. به نیروهای ارتش رعب آور و موجودات مرده فرمان دهید و آن ها را برای چیره شدن بر دشمن سرسخت در این بازی استراتژی جنگی رهبری کنید. با به دست آوردن امتیازات پیروزی توسط از بین بردن نیروهای دشمن و فتوحات مختلف در میدان نبرد، به عنوان یک فرمانده، پیروز نبرد شوید.
بازی رومیزی battlelore   شامل نود و دو فیگور جنگی، چهل و سه نقشه، بیش از صد و پنجاه کارت، قوانین بازی، چهار تاس مخصوص و هر چیز دیگری که در میدان نبرد به آن نیاز دارید می باشد. 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی جنگی
تعداد بازیکن۲ نفره
مدت زمان بازی۶۰ تا ۹۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۱۰ سال به بالا
مکانیک های بازیCampaign / Battle Card Driven, Dice Rolling, Grid Movement, Hand Management, Modular Board, Variable Player Powers
نیاز به زبان انگلیسیمتوسط ( وجود نوشته در بازی، احتیاج به دانش اولیه زبان )
جنس قطعاتمقوا، پلاستیک
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيدارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيدارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیدارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out